Банят без разбора!!!! БЕСПРЕДЕЛ!!!! - Страница 3 - Форум

ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ! ЭТОТ ФОРУМ НЕ ОБСЛУЖИВАЕТСЯ! 
АДРЕС НОВОГО ФОРУМА: http://forum.cs.nline.net.ua/

Страница 3 из 4«1234»
Форум » Правила » UNBANя » Банят без разбора!!!! БЕСПРЕДЕЛ!!!! (НАДА СМОТРЕТЬ ГДЕ ЧИТЫ А ГДЕ НЕТ!)
Банят без разбора!!!! БЕСПРЕДЕЛ!!!!
kikikOДата: Среда, 16.03.2011, 19:48 | Сообщение # 31
Рядовой
Награды: 0
Страна: Украина Украина
Статус: Offline
Проочитай тему с ее постами smile
и все вопросы отпадут )

NastyonOKДата: Среда, 16.03.2011, 20:20 | Сообщение # 32
Рядовой
нужно отвечать за свои слова и действия и не будет таких тем на форуме !
Покрывая свои недочёты вы показываете что вы не организованы и не отвечаете за свои действия !
А только ищете чем оправдать себя и своих админов !

BuTaMuHДата: Среда, 16.03.2011, 20:36 | Сообщение # 33
Генерал-полковник
Награды: 22
ок! biggrin

ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ!
ЭТОТ ФОРУМ НЕ ОБСЛУЖИВАЕТСЯ!

SadohakerДата: Среда, 16.03.2011, 20:47 | Сообщение # 34
Рядовой
Ого!) А тема то все росте і росте! biggrin Ну тоді і я скажу smile Хоча якщо чесно мені вже на це все було пофіг happy
Отже, перш за все скажу, що не маю нічого проти, і не відчуваю якусь злість або нгеприязнь до адміністрації сервера respect
Скажу навідь те, що вдячний вам за цей сервер! Я раніше особливо і не грав в КС поки не дізнався про цей сервер notworthy Але в чому суть всієї цієї теми?) Перш за все в тому, що я захотів поскаржитись на некоректну роботу адміністрації і отримати анбан, який я і так би отримав через 24 години biggrin А іншою причиною є те, що я захотів таким чином змусити адміністрацію, проявити якусь ініціативу і покращити комфорт гри на сервері (НЕ БАНИТЬ ВСИХ ХТО МАЄ ПРЯМІ РУКИ, ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОПАСТИ В ГОЛОВУ) admin І не треба так реагувати на користувача NastyonOK! Він всього лише яскравий приклад того, що сервер далеко не ідеальний, і потрибує ще проведення великої кількості кропіткої роботи з його покращення! whistling Звісно очевидно те, що даний користувач був жертвой доволі таки веселого адміна, судячи з вказаних ним причин бану biggrin але неможна вважати тепер це не своєю проблемо, так як ви всі, шановна адміністрація, не проявили кращого відношення до даного користувача! Все, що я побачив - це сарказм і зверхність fish
З цього можна зробити висновок, що ви ні чми не кращі за інших адмінів sad (прохання не сприймати як образу) А що до мене, то скажу, що було лише трохи не приємно те, що реакція зі сторони адміністрації на підняту мною тему була незадовільною meeting Дочикаємось демо - скажемо результат smile Мій бан закінчився швидше ніж ви дочекались демки biggrin Цією темою я хотів спонукати адміністрацію до дій і вирішення наболілих проблем prof Не існує нічого ідеального, та чи може воно існувати, якщо не прагнути до нього?! cool
Дякую за увагу, і респект тим, хто дочитав це до кінця! biggrin

Сообщение отредактировал Sadohaker - Среда, 16.03.2011, 20:50

kikikOДата: Среда, 16.03.2011, 23:14 | Сообщение # 35
Рядовой
Quote (Sadohaker)
Sadohaker

Настенок говорит далеко не о том сервере , о котором ты говоришь dry

RastomansДата: Четверг, 17.03.2011, 00:57 | Сообщение # 36
Рядовой
Ты аим! Я видел лично как во время стрельбы у тебя мыш крутилась. вот и забанил! Я просто так банами не разбрасываюсь! И за все время админа ошибался всего лиш 1 раз.
Ты ошибся, я забанил!

http://cs.nline.net.ua
UA-Gamers -> Rastomans`

Сообщение отредактировал Rastomans - Четверг, 17.03.2011, 01:03

dom2buzovaДата: Четверг, 17.03.2011, 00:58 | Сообщение # 37
Лейтенант
Награды: 3
Sadohaker,

Прочитай внимательнее все посты с начала и до конца!
Слышал звон, но не знаю где он biggrin

RastomansДата: Четверг, 17.03.2011, 01:00 | Сообщение # 38
Рядовой
А нащет бана без разбора. Перед тем как банить я смотрю за тем каво баню! Или во время игрового процесса! Так как во время игры выцепить читера намного проще чем в спектре! так как читера выключают читы когда админ в спектре!

Добавлено (17.03.2011, 01:00)
---------------------------------------------
Чо прям все!

http://cs.nline.net.ua
UA-Gamers -> Rastomans`

Darm1kДата: Воскресенье, 20.03.2011, 10:30 | Сообщение # 39
Рядовой
Награды: 1
Quote (NastyonOK)
Я имею уважения к людям и к админам, ну я довольно часто уже играла на сервере, и не разу не видела что бы хоть один админ соизволил провести хотя бы 5мин. в спектатрах !

А ты знаешь всех админов ники ?

SadohakerДата: Воскресенье, 20.03.2011, 14:46 | Сообщение # 40
Рядовой
Quote (kikikO)
Настенок говорит далеко не о том сервере , о котором ты говоришь

Quote (dom2buzova)
Прочитай внимательнее все посты с начала и до конца!
Слышал звон, но не знаю где он

Ну якби ви уважніше читали, те, що написав я, то позбавили б мене проблеми з відповідю на ці висловлювання smile
Я сказав, що не має різниці про який сервер йде мова, тому, що вони всі далекі від ідеалу! Я маю на увазі сервери подібного типу! Граючи на таких серверах ввесь час зтикаюся з однією і тією же проблемою! НЕ КОРЕКТНА РОБОТА АДМІНІВ! Том це тема більше загального характеру ніж роботи лише вашого серверу.
Quote (Rastomans)
Ты аим! Я видел лично как во время стрельбы у тебя мыш крутилась. вот и забанил! Я просто так банами не разбрасываюсь! И за все время админа ошибался всего лиш 1 раз.
Ты ошибся, я забанил!

Готовий поклястися, або відповісти на це питання, що до аіма під дулом пістолета admin І я відповім: АІМА НЕ БУЛО!!!! Тому маю підозри, що ти помилився не один раз за ввесь час адмінства на серві biggrin

ENEMYДата: Воскресенье, 20.03.2011, 16:29 | Сообщение # 41
Лейтенант
Награды: 4
Quote (Sadohaker)
Я сказав, що не має різниці про який сервер йде мова, тому, що вони всі далекі від ідеалу! Я маю на увазі сервери подібного типу! Граючи на таких серверах ввесь час зтикаюся з однією і тією же проблемою! НЕ КОРЕКТНА РОБОТА АДМІНІВ! Том це тема більше загального характеру ніж роботи лише вашого серверу.

Ну не знаю где ты там играл и какие были админу , у нас админы намного адекватнее чем на других серверах, на нашем сервере тебя "нахуй" не кто не пошлет , мало того если администрация видит подобного рода оскарбления и тд., их сразу кикнут или забанят. И где ты видал сервер похож на наш ?
И в нашей ситуации есть разница про какой сервер идет речь.

SadohakerДата: Воскресенье, 20.03.2011, 17:02 | Сообщение # 42
Рядовой
Quote (ENEMY)
Ну не знаю где ты там играл и какие были админу , у нас админы намного адекватнее чем на других серверах, на нашем сервере тебя "нахуй" не кто не пошлет , мало того если администрация видит подобного рода оскарбления и тд., их сразу кикнут или забанят. И где ты видал сервер похож на наш ?
И в нашей ситуации есть разница про какой сервер идет речь.

Я просто так відкрив цю тему? Чи може мені робить нема чого?) Я не прирівнюю ваш сервер до інших, а кажу, що на ньому ті самі проблеми, що і наінших серверах! От ви зараз всі, і здебільшого адміністрація сайту, намагаєтесь показати, що я не правий! Ви хочете довести мені, що у вас все ідеально а я від нічого робити підняв цю тему! Відразу помітно, що деякі особи роблять це через намагання піднятися в очах головного адміна і заслужити його прихильність. А інші просто протирічять мені з незрозумілих причин! Ніхто з вас не дав мені прямих і незаперечних фактів або обгрунтувань своєї правоти! Та прикол в тому, що майже ніхто окрім адмінів не ставить під сумнів мої висловлювання, а це означає, що інші не протирічать мені і цим самим погоджуються з моєю думкою! Ну або ж по крайній мірі не мають фактів, які протирічять моїй темі! І якщо на далі ви лише будете використовувати 1 - 2 речення з моїх висказувань, і вказувати пальцем на щось з чим ви не згодні, то велике прохання цього не робити! Мені таке навідь читати огидно! Розумієте в чому проблема! Всими своїми намаганнями переконати мене, ви лише більше показуєте, що ви такі, які ви є, неадикватні і не россудливі. Ну скажіть, якби я не сказав чогось такого, що вас не зачепило, чи реагували ви так на це висказування? Звісно, що ні! А оскільки я кажу лише про вашу неадекватну роботу, то ваші огризання лише підтвердження моїм словам! cool Як кажуть: на злодії, і шапка горить! biggrin
Такщо ідіть з миром, і живіть з цим все життя smile smile smile

Добавлено (20.03.2011, 17:02)
---------------------------------------------

Quote (Rastomans)
Я видел лично как во время стрельбы у тебя мыш крутилась. вот и забанил!

Доволі цікава причини бана, для такого здавалося б серйозного сервера як у вас!) Ну про яку адекватність можна далі говорити? biggrin Це якби я граючи чхнув та в мене під час цього "задергалась" мишка то я б теж бан отримав?)

BuTaMuHДата: Воскресенье, 20.03.2011, 19:21 | Сообщение # 43
Генерал-полковник
Sadohaker - мальчик, на других проектах ТЫ должен доказать свою невиновность, а вот на нашем к людям прислушиваются! Если тебя так не устраивает данный ресурс - "прогугли" и найди другой! Начинает доставать твое неграмотное нытье на форуме...
Есть отличный ресурс, где тебе как раз и место - vbios.com! Там "школоты" хватает как среди игроков так среди админов!
Подними там похожую тему, получи кучу матов и бан в свою сторону и задумайся, если конечно школа дала тебе хотя бы минимум обучения!

ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ!

SadohakerДата: Воскресенье, 20.03.2011, 20:04 | Сообщение # 44
Рядовой
Ну це взагалі вже лажа пішла! Давай ще поговоримо про граматику cool Я тобі тут не езамен здаю, а висловлюю очевидне, до чого варто було б прислухатись! Також я не наказую тобі зробити те чи інше, а лише зробив зауваження, що до роботи сервера, та вже зрозумів чого тут варта чиясь не улеслива ВАМ думка!
Ця відповідь аж ніяк не стосується і не дає коректну відповідь на написане мною вище, а тому маю бажання припинити цей цирк, в який перетворилася ця тема.
Знаєте, в мене взагалі склалася така думка, що тут адмін я а не ви biggrin Вас товариші взагалі не хвилює питання коректної роботи сервера! А якщо Ви зі мною не згодні, то назвіть мені хоч одну фразу яку я сказав під щас дискусії в темі, яка б протирічила роботі сервера! Нерозумію про що ми тут взагалі сперечаємось.... через те, що я не хочу бачити чітерів і бачити коректну роботу адмінів на сервері? biggrin
Quote (BuTaMuH)
на других проектах ТЫ должен доказать свою невиновность, а вот на нашем к людям прислушиваются!

Ну так цього я і добиваюсь з вашої сторони! Ви зараз не зі мною сперичаєтесь, а самі з собою smile

BuTaMuHДата: Воскресенье, 20.03.2011, 21:19 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
Если ты думаешь что справишься лучше чем админы на сервере - то возьми в аренду один из серверов и докажи это, а не разводи тут балаган! Вот мы и посмотрим можешь ли ты отвечать за свои слова как полагается каждому мужчине...
Сейчас же ты тупо засоряешь форум!

ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ!

Форум » Правила » UNBANя » Банят без разбора!!!! БЕСПРЕДЕЛ!!!! (НАДА СМОТРЕТЬ ГДЕ ЧИТЫ А ГДЕ НЕТ!)
Страница 3 из 4«1234»
Поиск: